Jest trenerem od 2002 roku. Umiejętności i doświadczenie trenerskie zdobył rozpoczynając pracę w zawodzie, we współpracy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi firmami szkoleniowymi. Trener szczególnie specjalizuje się w szkoleniach z zakresu negocjacji, sprzedaży, obsługi klienta i komunikacji, zarządzania zespołem, sztuki prezentacji. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu firmach o różnym profilu działania.

  • Jako zastępca dyrektora współzarządzał około 50-cio osobowym zespołem Call Center. Zarządzał również działem szkoleń w firmie doradczo-szkoleniowej (3 lata pracy na stanowiskach menadżerskich).
  • KP-System, Inżynier suportu. Wsparcie techniczne użytkowników komputerów- service support, help desk, sprzedaż systemów graficznych do agencji reklamowych. Sedona, Specjalista ds. Kluczowych Klientów hurtowych. Nadzorowanie, negocjowanie i realizacja kontraktów w zakresie personalizacji masowej, druków reklamowych, z firmami takimi jak GoSport, Avon Cosmetics, Coty oraz obsługa i pozyskiwanie klientów hurtowych w dziedzinie papierów komputerowych i materiałów biurowych.
  • W Cefalis Sp. Z o.o., jako dyrektor Działu Szkoleń był współodpowiedzialny za merytoryczną stronę projektów szkoleniowych, rozwój działu, współpracę z zespołem trenerskim. Projektował i prowadził cykle rozwojowe dla firm takich jak Europapier, Graal, Jungheinrich, TVP. Patron Sp. z o. o. (część holdingu ABC Direct Contact). Zastępca Dyrektora. Nadzór nad funkcjonowaniem centrum telemarketingu, prowadzanie prezentacji firmy, prowadzenie Kluczowych Klientów firmy, projektowanie i koordynowanie prac związanych z realizacją kampanii marketingowych z zakresu BTL (m.in. mailingi, promocje, konkursy, telemarketing, sprzedaż wysyłkowa) dla min. takich firm jak norama Polska, TVN, Scan Holiday, Billia Polska, Merkuriusz Polski, Rząd Federalny Stanów Zjednoczonych (program VISA) i inni.
  • Pracował również jako przedstawiciel Handlowy. Sprzedawał zarówno produkty (komputery Apple, zestawy komputerowe do studiów graficznych i agencji reklamowych, papier komputerowy, artykuły biurowe) jak i usługi (nadruki, personifikacja masowa, szkolenia) (6 lat pracy na stanowiskach związanych ze sprzedażą).
  • Był gościem audycji radiowych na temat komunikacji niewerbalnej (Radio BIS, Polskie Radio PR I – „Lato z radiem”). Był „nauczycielem” komunikacji w programie Fabryka Gwiazd telewizji Polsat. Wprowadzał na polski rynek nowatorski, amerykański system szkoleń sprzedażowych.
  • Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego (Socjologia) oraz Wojskowej Akademii Techniczna (Cybernetyka).