Specjalizuje się w technikach perswazji, psychologii negocjacji oraz negocjacjach strategicznych. Realizuje warsztaty menedżerskie. Współpracuje z zespołami negocjacyjnymi przygotowując je do negocjacji jak również bierze czynny udział w spotkaniach negocjacyjnych, jako członek zespołu. Ceniony szczególnie za dużą wiedzę merytoryczną oraz ciekawy inspirujący sposób prowadzenia zajęć.

  • Posiada międzynarodowy certyfikat trenerski Negotiate Ltd. z zakresu negocjacji. Przedstawiciel Negotiate Ltd. W Polsce.
  • Jako trener posiada praktyczną wiedzę psychologiczną i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla biznesu w dziedzinie technik efektywnej komunikacji, sprzedaży doradczej, psychologii negocjacji, jak również kształtowania innych umiejętności interpersonalnych. Ekspert w zakresie komunikacji interpersonalnej.
  • Twórca autorskich programów rozwoju : "Budowa i funkcje zespołów negocjacyjnych", "Learning by doing", "Leadership excellence", "Leading by example" oraz "Success by Simplicity". Specjalista w zakresie komunikacji interpersonalnej.
  • Doświadczenia menedżerskie zdobywał w Sony Poland Sp. z o.o. oraz Philips Polska Sp. z o.o., gdzie był odpowiedzialny za budowanie strategii handlowej i tworzenie sieci dystrybucyjnej i dealerskiej. Od 1999 pracuje jako wykładowca podczas szkoleń dla pracowników firm w zakresie umiejętności prowadzenia negocjacji, mediacji, rozwiązywania konfliktów, komunikacji i marketingu.
  • Współpracował z kluczowymi firmami w następujących segmentach rynku: IT, Telekomunikacja, Ubezpieczenia, Bankowość, Motoryzacja, Media
  • Tłumaczy literaturę z zakresu sztuki negocjacji i marketingu.